Witam Państwa,

Przedszkole Niepubliczne "Stonoga" rozpoczelo swoja dzialalnosc 22.01.2018r. Miesci sie w nowo wybudowanym budynku, w centrum miasta przy ulicy Wodnej w Kostrzynie nad Odra. Bezposrednio przy budynku znajduja sie miejsca parkingowe. Wkladamy wiele pracy i wysilku w to, aby nasze przedszkole bylo bezpieczne, estetyczne, dlatego budynek juz od podstaw przygotowany jest do prowadzenia tej wlasnie dzialalnosci edukacyjnej. Dbamy o spelnienie wszelkich wymogów i standardów bezpieczenstwa oraz wysokiej jakosci swiadczonych uslug. Sale przedszkolne, ciag komunikacyjny oraz plac zabaw zaopatrzone sa w kamery zapewniajac jeszcze wieksze bezpieczenstwo. Przy wejsciu do przedszkola znajduje sie domofon. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W przedszkolu mamy swoja kuchnie, plac zabaw, który znajduje sie w ogrodzonym, duzym i bezpiecznym ogrodzie. Sale przedszkolne wyposazone sa w nowoczesne meble i zabawki które uzupelniamy na biezaco, aby uatrakcyjnic dzieciom pobyt w przedszkolu. Od roku szkolnego 2020/2021 korzystamy z aplikacji INSO, co zapewnia nam szybka i skuteczna komunikacje z rodzicami.